Volná místa

Kdo jsme a co děláme?

Jsme malá firma z Březolup na Zlínsku, po letech vývoje se nám s pomocí komunity podařilo nemožné – vdechnout život krásné, ale desetiletí opuštěné technologii číslicových elektronek – tzv. digitronů. Každý měsíc vyrobíme 200 elektronek, osadíme je do designových hodin, které potom rozesíláme našim zákazníkům po celém světě. Naším posláním je digitrony dále rozvíjet a skrz vyladěný produkt jim zajistit další budoucnost ve světě plné spotřební digitální elektroniky.

Puri Nixie Clock - silver
Puri Nixie Clock – silver

Markeťák/projekťák

Od roku 2011 jsme se věnovali prakticky jen technologickému vývoji digitronů, řešili praskající sklo, rychlost elektronů v neonu a podobné geekoviny. Komunikaci s našimi fanoušky a zákazníky dělal Dalibor nesystematicky, hlavně po večerech. Nyní cítíme, že jsme připraveni to trošku rozjet a tak stavíme tým pro komunikaci, marketing, propagaci, sbírání informací od zákazníků a další dovednosti, které jsme doposud opomíjeli.

A proč to chceme rozjet?

Při rozjezdu výroby naší první elektronky nám hrozně moc a nezištně pomáhalo velké množství nadšenců z komunity fanoušků digitronů. Jen tak – protože chtěli. Teď je řada na nás – pro naše zákazníky chceme postavit novou elektronku, na kterou nebudou muset tolik šetřit. Nová konstrukce, nové stroje, vyšší produktivita a nižší cena pro zákazníka. Toto se neobejde bez investic, na které si musíme vydělat – musíme proto vložit více energie do marketingu.

Koho hledáme?

Co u nás budete dělat?

Marketing pro nás znamená zlepšovat náš produkt a naše služby tak, aby se nám zákazníci opakovaně vraceli. Budete sbírat a analyzovat informace od zákazníků a navrhovat možná zlepšení (co udělat jinak na webu, v konfiguraci hodin atd..). Budete se podílet na tvorbě marketingové strategie. Tvořit obsah pro náš web a sociální sítě v souladu s naší strategií.

Bude toho hodně a práce bude hodně různorodá – provázaná s ostatními lidmi z týmu. Budete mít k dispozici také externí kolegy, tam kde je třeba vyhraněného specialisty – viz. další bod.

Částečně půjde o tvůrčí práci a částečně organizační – bude potřeba něco vymyslet a potom to s pomocí ostatních zrealizovat. Bude třeba si to řídit.

S kým budete pracovat?

Creepy Studio ve Zlíně nám dělá branding a webovou prezentaci. Honza Skrášek fotí profesionální fotky. Adéla Bačová dělá design produktových balení a tiskových materiálů.

Co od Vás budeme chtít?

  • Angličtina
  • kreativita
  • Organizační dovednosti

Co se může hodit?

  • fotografování
  • řidičák B

Co nabízíme?

Kde budete pracovat?